» خصوصیات عرق کاسنی اصل و خرید آن

خرید عرق کاسنی اصل

عرق گیاهی کاسنی یکی از مفید ترین عرقیات گیاهی می باشد که سبب بهبود و جلوگیری و هم چنین پیشگیری از مبتلا شدن به بسیاری از بیماری ها می شود که در طب باستانی نیز به عنوان یک گیاه دارویی بسیار مفید معرفی شده است . در واقع عرق کاسنی از گیاه کاسنی تهیه می شود که دارای خواص متعددی می باشد . از جمله خواص آن می توان به درمان بسیاری از مشکلات گوارشی ، کاهش درد های آرتروز مفاصل ، سم زدایی و پاک سازی از کبد کیسه صفرا ، پیشگیری از عفونت های باکتریایی ، سبب تقویت سیستم ایمنی بدن و هم چنین تقویت قلب می شود ، جلوگیری از سوزش های سر دل اشاره کرد . از گیاه کاسنی به عنوان یک داروی گیاهی آرام بخش و هم چنین تقویت کننده اعصاب استفاده می کنند . از گیاه کاسنی علاوه بر مصرف عرق آن ، می توان شربت کاسنی را نیز مصرف کرد .

خواص عرق کاسنی اصل
خواص عرق کاسنی بسیار فراوان می باشد که در ادامه این مطلب به برخی از فواید مصرف عرق کاسنی و تاثیر آن بر بدن خواهیم پرداخت .
• بیشتر پژوهشگران از ریشه و ساقه گیاه کاسنی در تهیه و ساخت بسیاری از دارو ها استفاده می کنند . بر اساس تحقیقاتی که درباره گیاه کاسنی و عرق آن مورد بررسی قرار گرفته است بدین صورت می باشد که تمامی ویتامین ها و املاح معدنی مانند روی ، منیزیم ، کلسیم ، منگنز ، فولیک اسید آهن ، پتاسیم و هم چنین ویتامین های A ، B6، C ،E  ویتامین K موجود در این گیاه هستند که همگی آن ها برای بدن مفید و ضروری هستند .
استفاده از عرق کاسنی برای لاغری و کاهش وزن : افرادی که دارای وزن بالا هستند و چاق می باشند نوشیدن عرق کاسنی به کاهش وزن آنان و لاغری آن ها نیز کمک فراوانی می کند و بسیار مفید می باشد چرا که دارای یک نوع از اسید آمینه می باشد که باعث سرکوب شدن اشتها می شود و باعث می شود افرادی که پرخور هستند ، پرخوری آنان را کاهش دهد و نوشیدن یک لیوان عرق کاسنی الی دو لیوان آن را طول روز می تواند بهترین و موثر ترین تنظیم کننده وزن برای افراد دارای وزن بالا باشد .
تاثیر مصرف عرق کاسنی در طول دوران بارداری : استفاده از عرق کاسنی به دلیل مواد موجود در آن می توان باعث کاهش درد های عضلانی و ورم مفاصل شود و حتی درد زایمان را در زنان نیز کاهش می دهد . البته توجه داشته باشید که مصرف عرق کاسنی در طول دوران بارداری به هیچ عنوان توصیه نمی گردد ؛ زیرا سبب خون ریزی و حتی سقط جنین ناگهانی مادر خواهد شد . زنان و مادرانی که شیر ده هستند ، بهتر است که عرق کاسنی را در این دوران استفاده نکنند چرا که تحقیقات نشان داده است ترکیبات و موادی که در عرق کاسنی وجود دارد در شیر مادر نیز موجود می باشد و هنگام خورده نوزاد از شیر مادر وارد بدن نوزاد نیز این مواد خواهد شد .
مصرف عرق کاسنی اصل ، مفید برای رفع یبوست در افراد : یکی از خواصی که عرق کاسنی را در بین عرقیات دیگر منحصر به فرد کرده است این است که باعث برطرف شدن یبوست در افراد می شود . افرادی که دچار اجابت دیر هنگام مزاج می باشند دچار بیماری های مختلف و دل درد می شوند که این گونه افراد می توانند از عرق کاسنی به عنوان یک مکمل درمانی بسیار مفید و تاثیر گذار جهت رفع یبوست خود استفاده کنند .
بهترین زمان برای مصرف عرق کاسنی که سبب تاثیر فراوان آن روی بدن شود ، صبح ها قبل از صبحانه و زمانی که هنوز ناشتا هستید مصرف شود و بهتر است که با آب خورده شود این عرق چا که باعث می شود تا مواد مغذی که از گیاه کاسنی وارد بدن می شود بیشتر شود .

مضرات عرق کاسنی
عرق کاسنی با وجود این که دارای خواص گوناگونی می باشد اما برای کسانی که دارای آلرژی های تنفسی و یا غذایی هستند بهتر است که قبل از استفاده از عرق کاسنی ، تست عدم آلرژی به آن را انجام دهند و پس از آن که مطمئن شدند که آلرژی ندارند می توانند از آن استفاده کنند ولی اگر آلرژی داشتند نباید از عرق کاسنی استفاده کنند ؛ و همچنین توصیه می شود که کسانی که به محصولاتی هم چون گردو ، ماهی ، مارمالاد و برخی از میوه های حساسیت دارند و آلرژی دارند ، از عرق کاسنی استفاده نکنند .

روش تهیه گرفتن عرق کاسنی از گیاه کاسنی به چه صورت می باشد ؟
تولید عرقیات هم به صورت سنتی انجام می شود و هم به شکل صنعتی در کارخانجات صنعتی تولید عرقیات انجام می شود . در هر دو روش گرفتن عرقیات از گیاهان آن ها بدین صورت می باشد که ابتدا با جوشاندن گل آن ها با آب و سر کردن بخاری که از آن به دست می آید و تهیه می شود ، افشره گیاه کشیده می شود و عرق از گیاه آن به دیت می آید . هم چنین عرق کاسنی نیز به همین دو روش گرفته می شود .

طریقه مصرف عرق کاسنی اصل
همیشه کارشناسان به افراد توصیه می کنند که از خوردن بسیاری از نوشیدنی ها و داروهای گیاهی بدون تجویز و نظارت پزشک خودداری کنند چرا که ممکن است یکی از آن ها با مشکلاتی که شما دارید سازگاری نداشته باشد و عوارض خطرناکی را برایتان به دنبال داشته باشد . هیشه قبل از خوردن آن ها با پزشک مربوطه خود مشوت کرده و پس از مشاوره گرفتن از آن نسبت به استفاده ، از این دمنوش ها استفاده کرده و آن ها را مصرف کنید .  بهتر است که عرق کاسنی را با آب در دمای معمولی مصرف کنید ک همانطور که در ابتدا گفتیم بهترین زمان خوردن عرق کاسنی ، نوشیدن آن صبح ناشتا می باشد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی کاشان سوغات
•  بهترین قیمت عرقیات گیاهی
•  شماره حسابهای سوغات کاشان
•  شرایط بازگشت محصول
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  شرایط حمل و نقل محصول

فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل