» معجزه پنهان در گلاب دو آتیشه کاشان

معجزه پنهان در گلاب دو آتیشه کاشان

بهار و بوی خوش گل های محمدی در شهر کاشان و یادآوری خرید گلاب از موضوعاتی است که به حتم سبب شده تا در میان انواع گلاب های ارائه شده در این شهر و عیار های مختلف آن، این سوال را در ذهن شما تداعی کند که معجزه پنهان در گلاب دو آتیشه کاشان چیست که بیشترین تقاضا برای خرید و انتخاب گلاب این محصول است.

پاسخ به این سوال را می‌توان معطوف به آشنایی شما در باب گلاب دو آتیشه و ویژگی هایی که به عنوان معجزه برای این محصول وجود دارد، بیان نمود که در این مطلب گردآوری شده توسط مشاورین مجرب فروشگاه کاشان سوغات بدان پرداخته ایم.

با ما همراه باشید تا بتوانید در این باره اطلاعات خود را بالا برده و به راز خرید این محصول و تقاضای بالای آن در میان هموطنان پی ببرید و بهترین گلاب دو آتیشه را خریداری نمایید.

 

گلاب دو آتیشه چیست؟

در اصل گلاب محصولی است که از ترکیب گل محمدی با آب و انجام عملیات تقطیر به دست می‌آید بسته به میزان گل مصرفی و حجم آب برای تولید آن عیار گلاب تعیین می‌شود. این موضوع در باب مرغوب ترین گلاب های ایران که در اصل همان گلاب دو آتیشه کاشان است نیز صدق می‌نماید.

البته تفاوتی که برای این نمونه از گلاب وجود دارد انجام عملیات تقطیر در دو مرحله است که یکی تقطیر گل با آب و دیگری تقطیر گلاب به دست آمده با گل است که سبب شده تا محصول تولید شده به عنوان گلاب دو آتیشه نام بگیرد.

البته همان طور که در ابتدا بیان شده بسته به میزان مصرفی گل در آب برای تهیه گلاب عیار های مختلفی برای این محصولات وجود دارد که در نوع گلاب دو آتیشه نیز این موضوع صدق می‌نماید و شما شاهد انواع مختلف گلاب دو آتیشه در کاشان هستید.

در معرفی این انواع گلاب می‌توان به گلاب دو آتیشه عیار 60، گلاب عیار 50 دو آتیشه و گلاب دو آتیشه 40 عیار اشاره نمود که بسته به میزان مصرفی گل در آن قیمت های متفاوتی را در بر دارد که بسته به شرایط خود می‌توانید دست به خرید هر یک از آن ها بزنید.

روش سنتی تولید این گلاب ها سبب شده تا شما بوی خوش گل و گلاب را استشمام کنید و به بهترین نوع گلاب دست یابید. محصولی که در مراکز معتبر تولیدی گلاب به هموطنان ارائه می‌شود و مجموعه کاشان سوغات یکی از آن هاست.

 

خواص درمانی گلاب دو آتیشه، خواصی معجزه آسا

به دلیل این که خواص درمانی گلاب دو آتیشه، خواصی معجزه آسا است این محصول را دارای معجزه پنهان می‌دانند که سبب شده خریداران زیادی را برای خرید به سمت خود بکشاند که در زیر به چندی از این خواص گلاب دو آتیشه اشاره نموده ایم.

مهمترین خاصیت گلاب که همه با آن آشنایی دارید را می‎توان آرامبخش بودن این عرق گیاهی بیان نمود. این ویژگی به عنوان خاصیت گلاب دو آتیشه نیز مطرح است با این توصیف که انتقال حس آرامش در این گلاب به علت میزان بیشتر گل مصرفی در تهیه آن سریع تر است.

دور کردن استرس و اضطراب به دلیل استشمام بوی گلاب و تولید هورمون‌هایی مانند سروتونین که منجر به انتقال حس خوبی به شما می‌شود را می‎توان در کنار همین خاصیت آرام بخش بودن گلاب به عنوان دیگر خاصیت معجزه آسای این محصول بیان نمود.

از دیگر خاصیت هایی که هم چون معجزه در درون این عرق گیاهی پر فروش و پرطرفدار وجود دارد را می‌توان خواص گلاب دو آتیشه برای پوست مطرح نمود. خاصیتی که امروزه برای بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است و بسیار بدان توجه می‌نمایند.

اگر به دنبال حفظ سلامتی و درخشندگی پوست خود هستید به جای استفاده از یک روتین پوستی شیمیایی از یک روتین طبیعی که هم پاک کننده است و هم تقویت کننده و هم مرطوب کننده استفاده نمایید و آن چیزی نیست جز گلاب.

طبیعت ملایم گلاب سبب شده تا به عنوان یک تونر برای پوست استفاده شود و استفاده مرتب و منظم از آن سبب شده تا پاکسازی منافذ پوست شما انجام شود. پاکسازی به منظور حذف چربی های اضافه پوست که منجر به بروز جوش و آکنه می‌شود، هست.

از دیگر خواص درمانی گلاب دو آتیشه را می‌توان مناسب بودن آن برای پوست سر و مو بیان نمود. شاید با شنیدن این موضوع متعجب شوید؛ اما واقعا این ویژگی شبیه معجزه ای است که در این محصول وجود دارد.
اگر پوست سر شما چرب است و این چرپی مانع تغذیه پوست سر شده و همین منجر به بروز شوره می‌شود بهترین راهکار برای رفع آن اسپری آب و گلاب به پوست سر است که منجر به کاهش چرپی می‌شود و مو های وز شده را صاف می‌کند.

تقویت قوای عمومی بدن و تقویت لثه، بهبود عملکرد سیستم تنفسی و رفع یبوست به دلیل خاصیت بهبود هضم غذا توسط این عرق گیاهی نیز از دیگر خاصیت های معجزه آسای این محصول است که نباید فراموش کنید و شاید همین معجزات پنهانی است که در این گلاب وجود دارد و افراد به دنبال آن هستند.

نه تنها به شکل خوراکی بلکه به منظور بهره مند شدن از خواص معجزه گر این چنین گلابی می‌توانید به صورت اسپری یا آغشتن یک پنبه یا دستمال به منظور بهره مندی از خواص آن در جهت پوست و مو نیز این چنین گلابی را استفاده کنید.

 

معایبی که برای گلاب دو آتیشه وجود دارد

شاید باور نکنید؛ اما در پی خواص معجزه آسای بیان شده در باب گلاب یک سری از عیوبی نیز برای آن وجود دارد که در اصل مضراتی است که به منظور استفاده بیش از حد گلاب ممکن است با آن مواجه شوید که در زیر به عنوان معایبی که برای گلاب دو آتیشه وجود دارد، آن را مطرح نموده ایم:

  • ناسازگاری گلاب بر روی پوست منجر به ایجاد تحریکات پوستی از جمله سرخی و سوزش می‌شود.
  • استفاده مدام گلاب دو آتیشه برای مردان کاهش میل جنسی را به همراه دارد.
  • از تماس گلاب بدون رقیق کردن آن با مژه و ابرو و حتی مو بپرهیزید؛ چرا که سفیدی آن ها را به دنبال دارد.
  • افراد مبتلا به زخم گوراشی و یا اسهال و بیماری هایی چون بواسیر و هموروئید باید در مصرف گلاب احتیاط نمایند.
  • زنان باردار تنها با مشورت با پزشک می‌توانند به مصرف گلاب دست بزنند و نباید در مصرف آن زیاده‌روی کنند؛ چون برای جنین خطر دارد.

 

چگونه گلاب دو آتیشه اصل را تهیه کنیم؟

به حتم از دغدغه های اصلی هر فردی خرید گلاب دو آتیشه اصل است و همین موضوع سبب شده تا این سوال در زمینه خرید مطرح گردد که چگونه گلاب دو آتیشه اصل را تهیه کنیم که در این باره پیشنهاد خرید از مراکز معتبر فروش گلاب به شما داده می‌شود.

مراکزی که بدون هیچ گونه کلاه برداری واقعا همان محصول تولیدی و اصل گلاب را در اختیار شما هموطنان قرار می‌دهند و در شهر کاشان کم نیستند مجموعه های معتبر و نامی که در این زمینه فعالیت می‌کنند و مجموعه کاشان سوغات یکی از آن هاست.

فروشگاهی که عرضه بهترین گلاب کاشان را چه نوع دو آتیشه باشد چه معمولی در عیار های مختلف را هم به صورت فروش حضوری و هم برای راحتی خرید گلاب دو آتیشه اصل در تهران یا دیگر شهرهای ایران به صورت آنلاین در نظر گرفته است.

روش خریدی که با ارسال رایگان برای هموطنان در نظر گرفته شده است تا بهای بالاتری را برای خرید گلاب دو آتیشه پرداخت نکنند و بدون واسطه و با قیمت تولیدی این محصولات، خرید خود را انجام دهند.

 

قیمت گلاب دو آتیشه اصل چند است؟

به حتم یکی از دغدغه های اصلی خرید شما یافتن پاسخ به این سوال است که قیمت گلاب دو آتیشه اصل چند است تا بتوانید با اطلاع از آن به خرید گلاب مناسب با در نظر گرفتن توان مالی خود دست بزنید که ما در این مبحث  بدان پرداخته ایم.

به حتم با وجود عمل تقطیر دو مرحله ای برای تولید گلاب دو آتیشه قیمت لحاظ شده این گلاب نسبت به نوع گلاب های معمولی بیشتر است. البته که میزان مصرف گل محمدی که تعیین کننده عیار گلاب است نیز در این زمینه تاثیر دارد؛ چرا که نوع گلاب دو آتیشه عیار 60 به قطع نسبت به عیار 50 و 40 قیمت بالاتری را در بر دارد.

البته باید به حجم بطری خریداری شده گلاب نیز توجه داشته باشید که به حتم حجم های کوچک و کم به نسبت نوع گلاب آن قیمت کمتری را در بر دارند. با این تفاسیر به طور کلی اگر بتوانید بدون واسطه و با تعامل مستقیم به خرید این محصولات از فروشگاه کاشان سوغات با روش بیان شده در بالا هم به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین دست بزنید خواهید توانست به قیمت خرید این محصولات دست یابید.

قیمتی که به حتم به نسبت دیگر مجموعه ها و نمایشگاه ها شما را شگفت زده خواهد کرد در عین این که گلاب اصل و درجه یک را در اختیار شما قرار می‌دهد و این را با یکبار امتحان و خرید از این مجموعه به دست می‌آورید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی کاشان سوغات
•  شماره حسابهای سوغات کاشان
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی
•  بهترین قیمت عرقیات گیاهی
•  راهنمای خرید گلاب و عرقیات گیاهی از کاشان سوغات
•  شرایط بازگشت محصول

فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل