عرق گیاهی کاسنی قمصر کاشان

عرق گیاهی کاسنی قمصر کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید


عرق گیاهی کاسنی قمصر کاشان
مقدار: 9996 عدد
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودي:
مقدار :  
50,000 تومان 
 
اینستاگرام سوغات کاشان تلگرام سوغات کاشان
محصول ویدئو ندارد

گیاه کاسنی گیاهی است با گل های آبی رنگ که دارای طبعی سرد و موثر برای بیماری های کبدی می باشد. عرق گیاهی کاسنی قمصر کاشان دارای کیفیت بیش تری نسبت به دیگر جاها می باشد چرا که هر چه طعم کاسنی تلخ تر باشد دارای تاثیرات بیش تری در درمان امراض می باشد. هم چنین خرید عرق گیاهی کاسنی اصل با قیمت تولیدی را می توانید از طریق فروشگاه کاشان سوغات به صورت غیر حضوری داشته باشید.
عرق گیاهی کاسنی دارای خواص زیادی می باشد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به مواردی چون درمان مشکلات کبدی، پوست، یبوست، سرطان، درد مفاصل، مشکلات مردانه، تصفیه خون، تقویت معده و اشتها اشاره داشت.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

توضیحات ویژه محصول شرایط بازگشت محصول

عرق گیاهی کاسنی قمصر کاشان
شرکت کاشان سوغات ارائه دهنده انواع گلاب و عرقیات گیاهی سنتی می باشد که با حفظ خواص گیاهان به صورت سنتی به تولید آن ها می پردازد. قیمت عرق گیاهی کاسنی قمصر کاشان در این فروشگاه آنلاین به دلیل نبود واسطه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و بدین صورت متقاضیان می توانند از خرید عرق کاسنی با قیمت تولیدی بهره مند گردند. امکان خرید عمده عرقیات گیاهی و گلاب از این شرکت معتبر با قیمت تولیدی وجود دارد که افراد به صورت غیر حضوری نیز می توانند از آن همراه با قیمت عمده و تحویل رایگان محصولات بهره مند شوند. جهت اطلاع از قیمت عرق کاسنی در لیترهای مختلف می توانید با شماره های 09133604995 و 09133888736 تماس بگیرید.


فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل