» بهترین قیمت عرقیات گیاهی

چرا از سوغات کاشان خرید کنیم ؟

 کار ما انتخاب بهترین ها است و سوغات کاشان همواره می کوشد با کیفیت ترین عرقیات گیاهی موجود در قمصر کاشان را با وسواس فراوان از میان هزاران نمونه انتخاب کند .

عرقیات گیاهی سوغات کاشان با دقت بسیار انتخاب شده اند . ابتدا ما با بازدید از چند کارگاه سنتی عرق گیری در قمصر و تهیه نمونه های تستی ، بهترین کیفیت را انتخاب کردیم و در خدمت شما مشتری گرامی قرار داده ایم .

عرقیات سوغات کاشان 100% اصل و باکیفیت هستند

عرقیات گیاهی سوغات کاشان هیچ گونه اسانس یا آب ندارند و کاملا خالص هستند . متاسفانه بعضی از شهر ها عرقیات گیاهی را با آب و اسانس مخلوط کرده و عرضه می کنند و به دلیل اطلاعات کم مشتری از کیفیت عرقیات خالص گیاهی ، عرق گیاهی تقلبی را مصرف می کنند . اما مردم محلی کاشان و مجموعه سوغات کاشان با اطلاع کامل از نحوه صحیح عرق گیری و با اطلاع از اصل بودن محصول اقدام به پخش گلاب اصل و عرقیات گیاهی می کند .

با خیال راحت خرید کنید ، ضمانت بازگشت وجه داریم

تمام عرقیات گیاهی قمصر کاشان به همراه ضمانت کیفیت بفروش می رسد . در این فروشگاه دقت زیادی در انتخاب محصولات و کیفیت عرقیات گیاهی لحاظ شده است با این حال شما مشتری گرامی در صورتی که از کیفیت محصول ارسالی رضایت کافی نداشتید می توانید وجه پرداختی را تا مدت 3 روز پس بگیرید .

پشتیبانی سوغات کاشان در تمام مراحل خرید در خدمت شماست

اگر شما پاسخ سوالات خود را در هیچ جای سایت نگرفتید شما می توانید با شماره 09904699217 کارشناس فروش خانم محمدی تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید . همکاران ما با شکیبایی در خدمت شما خواهند بود .

عوامل موثر در تعیین قیمت گلاب و عرقیات

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت گلاب و عرقیات گیاهی موثر هست و این عواملی که در تعیین قیمت گلاب و عرقیات تاثیر دارد در خرید گلاب و عرقیات گیاهی عبارت اند از :

1 ) تغییر و نوسانات بازار عرض و دلار که تاثیر مستقیمی دارد به دلیل استفاده از پت های وارداتی و مواد اولیه برای بسته بندی
2 ) تغییر ماه و فصل بسیار در تعیین قیمت تاثیر دارد برای مثال در فصل بهار و با شروع زمان گلاب گیری قمصر کاشان و بالا رفتن تقاضای خرید گلاب و خرید عرقیات گیاهی قیمت گلاب دستخوش تغییراتی می شود .

3 ) کیفیت گلاب و عرقیات تاثیر مستقیم در قیمت آن دارد . برای مثال قیمت گلاب دو آتشه و گلاب 40 کیلو گل و گلاب 12 کیلو گل باهم بسیار متفاوت است . همین روند روی قیمت عرقیات گیاهی نیز تاثیر دارد .

 4 ) مقدار عرقیات و گلاب نیز در قیمت تاثیر گذار است زیرا گلاب 1 لیتری و گلاب 4 لیتری قیمت های متفاوتی دارند .

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی کاشان سوغات
•  درباره سوغات کاشان
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  شرایط بازگشت محصول
•  بهترین قیمت عرقیات گیاهی

فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل