» درباره سوغات کاشان

فروشگاه آنلاین کاشان سوغات ، اولین فروشگاه اینترنتی فروش گلاب و عرقیات گیاهی ، انواع سبزی ها و میوه های خشک ، دمنوش ها در کاشان است که توانسته است در کنار فروش اینترنتی گلاب و عرقیات گیاهی ، فروش حضوری را نیز انجام دهد . فروش حضوری در کارگاه تولید گلاب و عرقیات در قمصر است که افراد می توانند از فرآیند تولید عرقیات گیاهی نیز دیدن نمایند . دیدن مراسم گلابگیری و دیگر عرقیات گیاهی در دیگ های مسی آرامش بخش است . کاشان سوغات این زمینه را فراهم کرده است تا افراد برای دیدن مراسم گلابگیری به کارآگاه تولیدی حضور یابند .
برای خرید اینترنتی گلاب و انواع عرقیات گیاهی ، کافی است با شماره تلفن 09133604995 تماس گرفته و به صورت تکی و یا عمده به خرید گلاب و دیگر عرقیات گیاهی اقدام کنند .
این تولیدی به فروش میوه های خشک از قبیل سیب خشک ، موز  خشک و ... و همچنین سبزی های خشک شده معطر ، گل رز و غنچه های  رز خشک با قیمت تولیدی و کیفیت بالا می پردازد .
ارسال برای خریداران عمده رایگان می باشد .
بهترین زمان برای دیدن گلابگیری و دیگر عرقیات گیاهی ، اردیبهشت ماه است .
در صورت بی کیفیت بودن عرقیات گیاهی ، کاشان سوغات با هزینه خود فروشگاه ، تمامی محصولات فروخته شده را ارجاع می دهد و این تعهد نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این تولیدی می باشد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی کاشان سوغات
•  بهترین قیمت عرقیات گیاهی
•  شماره حسابهای سوغات کاشان
•  بهترین کیفیت گلاب و عرقیات گیاهی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  درباره سوغات کاشان

فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل