» خواص عرق کرفس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

خرید عرق گیاهی کرفس

برای خرید عرقیات گیاهی کرفس از فروشگاه اینترنتی کاشان سوغات کلیک کنید.
عرق گیاهی کرفس به صورت معمولی و غلیظ در این فروشگاه ارائه می شود.

بهترین عرق گیاهی برای لاغری

چاقی و اضافه وزن از معضلات پیش روی بسیاری است و که روش های زیادی هم برای کاهش وزن معرفی شده است. روش هایی که از دارو و درمان های شیمیایی و مضر گرفته تا روش های سنتی و ... را در بر می گیرد. علاوه بر ورزش کردن که عامل مهمی در کاهش وزن سالم است، انواع عمل های جراحی ناسالم هم وجود دارد که به هیچ عنوان توصیه نمی شود. در عوض می توان با مصرف داروهای گیاهی و عرقیجات گیاهی با کیفیت و سالم مانند عرق کرفس بدون هیچ گونه عوارض جانبی و خطری اقدام به درمان اضافه وزن نمود . عرقیجات گیاهی سرشار از خواص هستند و در این مقاله در پی صحبت پیرامون خواص عرق گیاهی کرفس هستیم. عرق گیاهی بی نظیر و درجه یک که خواص فراوانی داشته و به همین علت آنقدر ارزشمند است که به عنوان سوغات شناخته می شود.
در ابتدای امر لازم به توضیح است که بگوییم عرقیجات گیاهی نوع تبدیل شده گیاهان است که با حفط تمامی خواص از حالت جامد به مایع در می آید و در واقع عصاره گیاه است. با وجود آنکه مصرف برخی از گیاهان به دلایلی برای برخی از افراد دشوار است، عرقیحات گیاهی به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر نمی توانید گیاهی را به فرم اصل خود مصرف کنید، بهتر است خواص موجود در آن را به واسطه نوشیدن عرق گیاهی کسب کنید. هرچه عرق گیاهی با کیفیت تر باشد، غلیظ تر بوده و طعم و عطر بیشتری دارد که می توان بعه ترکیب آن با آب مقطر عرق گیاهی را رقیق و میل نمود.
عرق گیاهی کرفس از جوشیده شدن گیاه کرفس سالم در مقدار مشخص آب بدست می آید. پس از آنکه گیاه کرفس را درون دیگ های سنتی یا صنعتی به همراه آب می جوشانند، ترکیب آنها بخار شده و پس از جداسازی بخار و خنک کردن آن، عرق کرفس حاصل می شود. این فرآیند برای تمامی گیاهان قابل انجام است. بسته به نوع گیاه می توان ریشه، ساقه برگ، گل و حتی میوه گیاه مد نظر را طی فرآیند قرار داد و عرق گیاهی بی نظیر بدست آورد.

خواص عرق کرفس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ 
کرفس از جمله گیاهان علفی است که تمامی قسمت های آن شامل ساقه و برگ قابل استفاده است. کرفس کم ترین دور ریز و بیشترین خاصیت را دارد. این گیاه خوش عطر و طعم پایه اصلی بسیاری از غذاهای محلی است و دارای طبع گرم و خشک است. کرفس که منبع غنی ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین ث، ویتامین آ، ویتامین گروه های ب، سدیم و پتاسیم و ... می باشد با وارد شدن به برنامه غذایی ما، حجم زیادی از نیاز های بدن را تأمین می کند. نکته جالب توجه آنکه تمامی این ویتامین ها و مواد معدنی عینا در عرق کرفس هم موجود است.
ویتامین ث موجود در عرق کرفس سیستم ایمنی بدن را ایمن کرده و مصرف آن در فصل پاییز و زمستان جهت پیشگیری از سرماخوردگی توصیه می شود. حتی اگر دوره سرماخودگی شده به اتمام رسیده اما همچنان ضعف ناشی از بیماری شما را آزار می دهد بهترین گزینه برای تقویت قوای بدن نوشیدنی عرق کرفس است. رفع مشکلات پوست و مو و زیبایی سلول های این قسمت بدن به واسطه نوشیدنی مداوم عرق کرفس امکان پذیر است.
بد نیست بدانیم عرق کرفس در درمان جوش های صورت هم موثر است و حتی توصیه می شود جوش های صورت را با این نوشیدنی بی نظیر بشویید.
درمان فشار خون و پایین آوردن فشار خون بالا دیگر خصوصیت مثبت عرق کرفس است. این گیاه با فیبر بالا احساس سیری به مصرف کننده می دهد و زمینه لاغری را فراهم می آورد . توصیه می شود افرادی که قصد رژیم گرفتن دارند برای مقاومت در برابر گرسنگی و پر خور حتما عرق کرفس را در برنامه رژیم خود قرار دهند.
طبع گرم و خشک عرق کرفس درد مفاصل ار درمان می کند. چراکه رطوبت استخوان و مفاصل ار گرفته و اگر با آب میوه هایی که طبع گرم دارند مصرف شود، بهترین درمان کننده درد هایی است که ما در طول روز به علت برنامه غذایی ناسالم بدان مبتلا می شویم ، خواهد بود .
عمده عرقیات گیاهی از جمله عرق کرفس دارای آنتی بیوتیک های طبیعی هستند که به علت طبیعی بودن بسیار توصیه می شود. درمان عفونت ها و بیماری های عفونی که خصوصا در خانم ها زیاد به چشم می خورد، با عرق کرفس درمان شده و حتی در رفع سنگ کلیه هم مثمر ثمر است.
هزاران هزار خاصیت در عرق کرفس نهفته است که ما را متقاعد می کند تا عرقیات گیاهی را به عنوان سوغات شهر کاشان به ارمغان ببریم. سوغاتی که از شهر عرقیجات گیاهی تهیه شده و اگر از فروشگاه معتبری مانند فروشگاه سوغات کاشان تهیه شود، بسیار ارزشمند خواهد بود.
حتی می توانید بدون سفر به شهر کاشان و با مراجعه به فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان از محصولات بی نظیر و با کیفیت این برند که به قیمت کارخانه و در بسته بندی های متنوع با کیفیت عالی ارائه شده اند، خرید نمایید. به خاطر داشته باشید تمام خواص مطرح شده تنها و تنها از عرق گیاهی اصل و با کیفیت قابل انتظار است و اسانس های شیمیایی و عرقیجات بی کیفیت نه تنها مفید نیستند بلکه سرشار از ضرر و آسیب خواهند بود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی کاشان سوغات
•  شماره حسابهای سوغات کاشان
•  راهنمای خرید گلاب و عرقیات گیاهی از کاشان سوغات
•  بهترین قیمت عرقیات گیاهی
•  درباره سوغات کاشان
•  پشتیبانی 24 ساعته

فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل