گلاب عیار 30 قمصر کاشان

گلاب عیار 30 قمصر کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید


گلاب عیار 30 قمصر کاشان
مقدار: 10000 عدد
g1113
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودي:
مقدار :  
170,000 تومان 
 
اینستاگرام سوغات کاشان تلگرام سوغات کاشان
محصول ویدئو ندارد

یکی از بهترین و خالص ترین گلاب های تولیدی در قمصر کاشان یکی از شهر های معروف به شهر گل و گلاب را می توان گلاب عیار 30 قمصر کاشان معرفی نمود که توانسته با قیمت مناسب خود نظر بسیاری از افراد در بحث خرید گلاب در عیار بندی های مختلف را به خود جلب نماید.
تولید این گلاب 30 عیار که با 30 کیلوگرم گل محمدی یا همان گل سرخ در 75 لیتر آب با روش سنتی استفاده از دیگ و تقطیر صورت می پذیرد را می توانید از فروشگاه کاشان سوغات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمایید.
تهیه این گلاب اعلی کاشان را می توانید در بطری های شیشه ای با دارا بودن لیبل نام محصول و برخی از خواص آن شامل نشاط آوری، رفع خستگی و تقویت قلب و اعصاب و ... در مقدار های 1 و 2 لیتری از این فروشگاه خریداری نمایید.
امکان خرید و سفارش این محصول با کیفیت و قیمت مناسب به سبب نبود واسطه در بحث تولید و عرضه و بحث رقابت میان تولید کنندگان بالا در این شهر را می توانید از فروشگاه کاشان سوغات با تماس با واحد فروش با شماره های 09133604995 و 09133888736 تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

توضیحات ویژه محصول شرایط بازگشت محصول

خرید بهترین و خالص ترین گلاب قمصر کاشان
در راستای خرید بهترین و خالص ترین گلاب قمصر کاشان در فروشگاه کاشان سوغات تولید کننده گلاب و عرقیات گیاهی به روش سنتی با حفظ خالصیت بالای محصولات به صورت خرید تک یا خرید به صورت عمده را می توانید به شیوه خرید حضوری یا خرید آنلاین با مراجعه به وب سایت اینترنتی این فروشگاه تهیه نمایید. حتی با ثبت سفارش به صورت تلفنی با شماره بالا نیز می توانید به خرید این محصول دست یابید. 


فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل