گلاب دو آتیشه عیار 60 قمصر کاشان

گلاب دو آتیشه عیار 60 قمصر کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید


گلاب دو آتیشه عیار 60 قمصر کاشان
مقدار: 9997 عدد
g1117
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودي:
مقدار :  
300,000 تومان 
 
اینستاگرام سوغات کاشان تلگرام سوغات کاشان
محصول ویدئو ندارد

یکی از بهترین گلاب های دو آتیشه قمصر کاشان ، گلاب عیار 60 قمصر کاشان است. منظور از عیار 60 یعنی 60 کیلوگرم گل محمدی را در یک دیگ که حاوی 40 لیتر گلاب است ریخته و مایع به دست آمده، گلاب اعلی قمصر کاشان است که ناب ترین و خالص ترین نوع گلاب می باشد.
چرا گلاب قمصر کاشان ، باکیفیت و درجه یک است؟
گل سرخ قمصر، از نوع DOMASK-roze است و بهترین گل از نظر جنس ، نوع است. گل محمدی در نقوش به جای مانده بر سفالینه های سیلک و ذکر آن در اشعار و سفرنامه های دانشمندان همگی نشان دهنده اهمیت گل قمصر کاشان است. گلابی که از گل های به دست آمده در منطقه خوش و آب هوای کوهستانی قمصر به دست می آید، گلاب ناب و خالص است که کیفیت بی نظیری دارد.
از خواص گلاب عیار 60 قمصر کاشان که جز گلاب درجه یک دو آتیشه است می توان به آرامش بخشی و ضد استرس بودن آن اشاره کرد.
منظور از گلاب دو آتیشه چیست؟
گلابی که طی فرآیند تقطیر دو مرحله ای حاصل می شود را گلاب دو آتیشه می نامند که در گروه تولیدی کاشان سوغات تولید این گلاب عیار 60 دو آتیشه به صورت ترکیب 60 کیلو گرم گل در 40 لیتر گلاب در مرحله اول تولید و در مرحله بعد که به عنوان تولید گلاب دو آتیشه از آن یاد می شود گلاب به دست آمده در مرحله اول را با 30 لیتر گلاب دیگر مخلوط کرده و گلاب دو آتیشه را تولید می نمایند. تولید این نمونه گلاب که از درجه خلوصیت بالایی برخودار است با مزه و طعم گس و تلخ همراه می باشد. 

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

توضیحات ویژه محصول شرایط بازگشت محصول

خرید و قیمت گلاب اعلی قمصر کاشان در فروشگاه کاشان سوغات به صورت آنلاین و حضوری در باب تهیه گلاب دو آتیشه قمصر کاشان به صورت گلاب 1 لیتری و گلاب 2 لیتری در بسته بندی های بهداشتی شیشه ای و یا بطری های پلاستیکی با دارا بودن لیبل بر روی بطری با قیمت کارخانه ارائه می شود.
در راستای هر دو شیوه خرید از این فروشگاه برای دسترسی به گلاب اعلا می توانید با واحد فروش در باب انجام هماهنگی های لازم تماس حاصل فرمایید. تماس با واحد فروش از طریق شماره های 09133888736 و 09133604995 فراهم می باشد.

تمامی گلاب های سنتی قمصر کاشان در کارگاه تولیدی کاشان سوغات از گل های باکیفیت قمصر کاشان گرفته می شود.


فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل