عرق گیاهی یونجه قمصر کاشان

عرق گیاهی یونجه قمصر کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید


عرق گیاهی یونجه قمصر کاشان
مقدار: 10000 عدد
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودي:
مقدار :  
17,000 تومان 
 
اینستاگرام سوغات کاشان تلگرام سوغات کاشان
محصول ویدئو ندارد

یکی از عرقیات گیاهی با خواص مختص به خود که به عنوان یک چاق کننده طبیعی با تضمین ، تولید شده در شهر قمصر کاشان در اختیار خریداران قرار می گیرد را می توان عرق یونجه معرفی نمود . علاوه بر این که عرق یونجه چاق کننده طبیعی و تضمینی به حساب می آید می توان به خواص دیگر این عرق یونجه اعلی در باب تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش قند خون، جلوگیری از خونریزی های داخلی، تصفیه کننده خون و درمان بی نظمی های قاعدگی  و ... اشاره نمود.
این عرق گیاهی را که به نوعی دارای انواع ویتامین ها، آهن و پروتئین می باشد را می توان به عنوان یک انرژی زا نیز معرفی نمود که به نوعی مصرف آن در مادران شیرده سبب افزایش شیر در مادران می گردد.
استفاده از این عرق گیاهی یونجه در باب حفظ سلامت پوست نیز می تواند در راستای شفاف سازی و درخشان نمودن پوست به شما کمک نماید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

توضیحات ویژه محصول شرایط بازگشت محصول

عرق گیاهی یونجه قمصر کاشان
نکته قابل توجه در زمینه مصرف عرق گیاهی یونجه بسته به نوع کاربرد مورد نیاز خود چگونگی مصرف این عرق گیاهی می باشد که امکان بررسی این موضوع و نحوه مصرف را در کنار خرید عرق یونجه اعلی و اصل می توانید از فروشگاه آنلاین کاشان سوغات یکی از مجموعه های تولیدی انواع عرقیات گیاهی و گلاب به دست آورید. در باب مشاوره در زمینه نحوه مصرف عرق گیاهی یونجه یا بیان مشکلات خود در زمینه مصرف عرقیات گیاهی مورد نظر تماس با واحد مشاوره در این فروشگاه با شماره های 09133604995 و یا 09133888736 برای هموطنان در نظر گرفته شده است تا با کسب اطلاعاتی مفید بتواند از مصرف عرقیات گیاهی اصل به نتیجه ای مطلوب دست یابند.


فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل