عرق گیاهی بهار نارنج قمصر کاشان

عرق گیاهی بهار نارنج قمصر کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید


عرق گیاهی بهار نارنج قمصر کاشان
مقدار: 80 عدد
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودي:
مقدار :  
24,000 تومان 
 
اینستاگرام سوغات کاشان تلگرام سوغات کاشان
محصول ویدئو ندارد

عرق گیاهی بهار نارنج که در اصل از شکوفه های درخت نارنج در فصل بهار به دست می آید همانند خود نارنج که در فصل زمستان به دست می آید دارای خواص فوق العاده ای می باشد که از جمله آن می توان به استفاده از عرق بهار نارنج برای کم خوابی اشاره نمود. البته در کنار این خاصیت عرق گیاهی بهار نارنج قمصر کاشان می توان به خواص دیگر این عرق گیاهی شامل تقویت کننده قلب و اعصاب، آرامبخش، رفع سنگ کلیه و تقویت سیستم ایمنی بدن و ... اشاره نمود.
طبیعت این عرق گیاهی را می توان طبعی گرم بیان نمود که برای افراد سرد مزاج بسیار مناسب می باشد.
خرید عرق بهار نارنج اصل کاشان را می توانید از فروشگاه کاشان سوغات با امکان عرضه و فروش عرقیات گیاهی به صورت حضوری و خرید اینترنتی تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

توضیحات ویژه محصول شرایط بازگشت محصول

خرید اینترنتی عرق بهار نارنج برای کم خوابی
در پی برطرف شدن مشکلات کم خوابی یا بی خوابی در افراد و روی آوردن به استفاده از طب سنتی به جای استفاده از مواد شیمیایی، فروشگاه کاشان سوغات امکان خرید اینترنتی عرق بهار نارنج برای کم خوابی را با بالاترین درجه کیفیت به سبب استفاده از روش سنتی تولید این عرق گیاهی با حفظ تمامی خواص آن فراهم نموده است. خرید آنلاین یا خرید حضوری از این فروشگاه برای خریداران عمده با ارسال رایگان و خریداران به صورت تکی با ارائه عرق گیاهی به قیمت تولیدی در نظر گرفته شده است. در صورت تماس با شماره های 09133888736 و 09133604995 می توانید از خرید عرق بهار نارنج کاشان بهره مند گردید.


فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل