غنچه خشک شده محمدی قمصر

غنچه خشک شده محمدی قمصر
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید


غنچه خشک شده محمدی قمصر
مقدار: 150 عدد
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودي:
مقدار :  
1,000,000 تومان 
 
اینستاگرام سوغات کاشان تلگرام سوغات کاشان
محصول ویدئو ندارد

به سبب تمایل برخی از افراد به سمت مصرف مایعات داغ در کنار تولید عرقیات گیاهی برای مصرف، تولید برخی از گیاهان به عنوان استفاده به صورت دمنوش گیاهی نیز صورت گرفته است. که در این زمینه گروه تولیدی کاشان سوغات با تولید گیاهان دارویی همچون غنچه خشک شده محمدی به عنوان استفاده به صورت دمنوش و دیگر دمنوش های گیاهی توانست نظر هموطنان در این زمینه را جلب نماید.
استفاده از غنچه خشک شده محمدی علاوه بر استفاده به صورت دمنوش گیاهی می تواند در بحث تزیین و طعم دهنده چای و شربت نیز مورد استفاده قرار گیرد. همین موارد مصرف این محصول پر کاربرد سبب شده تا تقاضا برای این محصول بالا رود.
اما نکته ای که در زمینه تهیه این نوع دمنوش های گیاهی برای خریداران از اهمیت برخودار است در کنار کیفیت این نوع محصولات بررسی قیمت غنچه خشک شده محمدی می باشد که در شهر قمصر کاشان به سبب شرایط آب و هوایی مساعد و تولیدی های متعدد در زمینه این محصولات قیمت نهایی برای این محصول در فروشگاه کاشان سوغات با قیمتی مناسب تر نسبت به دیگر فروشگاه ها عرضه می گردد و در زمینه کیفیت با ارائه تضمین توانسته نظر خریداران را جلب نماید. 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

توضیحات ویژه محصول شرایط بازگشت محصول

غنچه خشک شده محمدی
غنچه خشک شده محمدی با طبع معتدل رو به گرم یکی از گیاهان پر طرفدار در میان هموطنان می باشد که با خاصیت آرامش بخش بودن و ضد افسردگی و دیگر خواصی چون:
- تقویت قلب
- کمک به درمان آلزایمر
-از بین برنده عفونت و التهاب در بدن و ...
توانسته نظر هموطنان برای مصرف و خرید این نوع از گیاهان را بر طرف سازد.


فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل