معجون چایی قمصر کاشان

معجون چایی قمصر کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید


معجون چایی قمصر کاشان
مقدار: 9998 عدد
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودي:
مقدار :  
80,000 تومان 
 
اینستاگرام سوغات کاشان تلگرام سوغات کاشان
محصول ویدئو ندارد

بسیاری از افراد به دنبال طعم دهنده های چای هستند که در این راستا شرکت تولیدی کاشان سوغات به تولید عرق گیاهی چایی قمصر کاشان پرداخته است. طعم دهنده های گیاهی به لحاظ کیفیت و سلامت بسیار بهتر از طعم دهنده هایی است که حاوی مواد افزودنی می باشد. هم چنین برخی از افراد به جای خرید چای ایرانی، ترجیح به خرید چای های خارجی عطری می دهند که با افزودنی هایی که حاوی عطر و طعم می باشد. اما ما پیشنهاد بسیار بهتر و سالم تری برای این دسته از افراد داریم که با استفاده از معجون چای کاشان می توانند، طعم بی نظیر به چای ایرانی بدهند و از آن لذت ببرند . فروش معجون چایی در قمصر کاشان به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می پذیرد که در هر دو روش ارائه محصولات به صورت مستقیم از کارگاه تولیدی می باشد.
برای سفارش این معجون چایی به طور مستقیم از کارگاه تولیدی با امکان دسترسی به این محصول با قیمت درب کارخانه می توانید از طریق شماره های 09133888736 و 09133604995 تماس حاص فرمائید و علاوه بر سفارش از مشاوره در باب محصول مورد نظر خود نیز بهره ببرید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

توضیحات ویژه محصول شرایط بازگشت محصول

فروش معجون چایی در قمصر کاشان
فروشگاه اینترنتی کاشان سوغات عرضه کننده انواع گلاب و عرقیات گیاهی است که در راستای تامین نیاز مشتریان در خرید دیگر محصولات گیاهی، به فروش معجون چای نیز پرداخته است. معجون چای یا عرق گیاهی چای شامل ترکیبی از گلاب ، هل، دارچین و زنجبیل می باشد که افراد با خرید و استفاده از آن در چای خود، می توانند عطر و طعمی بهتر در چای خود ایجاد کنند و از نوشیدن آن لذت ببرند. علاوه بر عطر و طعم بهتر، معجون گیاهی چای دارای خواص بی نظیری است که می تواند مشکلات ناشی از خوردن مواد غذایی سرد، دردهای قائدگی در خانم ها را بر طرف سازد و به عنوان یک آرامش دهنده خوب نیز مورد استفاده قرار گیرد.


فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان
آدرس : ایران، اصفهان، کاشان، خیابان طالقانی، روبروی بیت العباس، فروشگاه محمدی
تلفن:
09133888736
09133604995
گلاب اصل و درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب اصل